Tadelle

Türkiye’nin ilk fındıklı çikolatası Tadelle, bol fındığı ve yoğun çikolatası, katkısız ve doğal içeriğiyle oluşan eşsiz lezzetini OYAK farkıyla tüm Türkiye ile buluşturmaktadır. Küçük büyük herkesin vazgeçilmez lezzeti, bar grubunda; sütlü, bitter, beyaz ve şeker ilavesiz çeşitleri,gofret grubunda sütlü, bitter, beyaz gofret çeşitleri, küp gofret grubunda kakao kremalı, bitter kremalı ve fındık kremaları çeşitleri ve bol fındığı ile öne çıkan Maxinut gofret çeşitleri yer almaktadır. Tadelle çikolatanın içinde %34 oranında fındık bulunmaktadır.2023 yılında tablet çikolata kategorisine giriş yapan Tadelle çikolatanın, bol sütlü, Antepfıstıklı, fındıklı ve bitter çeşitleri bulunuyor. Tadelle; bol fındık oranı ve yoğun çikolata lezzeti ile tüketicilere benzersiz bir çikolata deneyimi sunmaktadır.
www.tadelle.com

Sarelle

Sarelle sürme çikolata yüksek fındık oranıyla enerji ve protein deposudur. Karadeniz fındığı, doğal vanilya ve %100 şeker pancarı ile üretilmekte olup, trans yağ, renklendirici ve koruyucu madde içermez. Sarelle farklı lezzet alternatifleri ile tüketicileri buluşturmaktadır. Sarelle’nin Kakaolu Fındık Ezmesi ve içeriğindeki %45 fındık oranı ile Fındık Ezmesi çeşidi yoğun fındık tadını sevenlerin vazgeçilmezi. Sarelle Bitter Fındık Ezmesi çikolatayı kaşık kaşık tüketmek isteyen bitter tutkunlarına hitap ederken, Sarelle Duo çocuklara eğlence vadediyor. Sarelle’yi kategoride ayrıştıran Sarelle Şeker İlavesiz ise, hem formunu korumak isteyenlerin hem de diyabet hastalarının doktor kontrolünde kullanabilecekleri bir ürün. Bu ürünlerin yanı sıra Sarelle’nin akışkan kreması ve çıtır gofretten oluşan sütlü ve bitter çikolata kaplamalı çeşitleri olan Kakaolu Fındık Ezmesi, Bitter Fındık Ezmesi, Fındık Ezmesi dolgulu ve Hindistan cevizli gofretleri de günlük hayatın akışında her an yanınızda olabilecek lezzetli atıştırmalıklar.
www.sarelle.com.tr

Gol

Yoğun çikolata ve fındık tadından gelen eşsiz lezzeti ile GOL "Gerçek Çikolata Kaplamalı" draje markamızdır.Gol’ün sütlü çikolatalı, bitter, beyaz çikolatalı ve karışık çeşitleri, Gol Çıtır’ın ise sütlü, bitter ve beyaz çikolata kaplamalı çeşitleri yer almaktadır.

www.golcikolata.com.tr